Genel

Ankara Kahve Çikolata Festivali 2017

Ankara kahve ve çikolata festivaline ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.18-21 Mayıs’ta kahve ve çikolata severleri bir araya getirecek festivalde; atölye çalışmaları, seminer ve konferanslar yer alacak…

Kökeni yüzlerce yıla dayanan, tartışmasız her devrin popülaritesi en yüksek bu iki lezzetin muhteşem uyumunu bir kez daha en profesyonel ellerden görme ve tatma imkanı sunan Kahve ve Çikolata festivali ilk kez Ankara’da düzenleniyor.

Sektör öncüleri ve son dönemde Türkiye’de yeni nesil kahve yolculuğu olan 3. Dalga kahve akımını barındıracak olan Ankara Kahve ve Çikolata Festival’i kahve ve çikolata severleri bir araya getirecek.

Ürün sergilemenin yanı sıra, akademik içerik ile de harmanlanan, Kahve ve Çikolata’nın yolculuğunu bir arada olacağı festival, 18-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Congresium’da tüm kahve ve çikolata severleri ağırlayacak.

Festival, kahve ve çikolatanın üretim safhasından vitrinlere konumlandırılmasına kadar olan tüm süreci, ziyaretçilerine yaşatacak. Son tüketiciye yönelik bir etkinlik olarak hedeflenen Ankara Kahve ve Çikolata Festivali’ne 60 bin kişinin katılması bekleniyor…

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Genel