Genel

Ben Coffee Roasters – Moda

SAMSUNG CSC

Herkese merhaba! Biz bugün Kadıköy/Moda’daki Ben Coffee Roasters mekanına gittik, kahvelerini içtik, havasını soluduk ve onayımızı verdik. Kadıköy’de dolaşırken yorulup canınız kahve çektiği an gönül rahatlığıyla Ben’e gelebilirsiniz.

Sakin ve minik ortamı kafa dinlemek isteyenler veya kitap okumak isteyenler için birebir. Ufak gruplar için uygun bir mekan. İstanbul’daki son sıcak havaları değerlendirip birimiz Cold Brew birimiz V60 içtik. 19.5 TL hesap ödedik. Moda geneline göre fiyatlarına normal diyebiliriz. Moda gezimizden önce durak olarak kullandığımız bu mekanı biz çok sevdik. Umarım siz de seversiniz.

Son zamanlarda popülerleşen Bademaltı Sokağı’nın mekanlarından en sakini burasıydı diyebiliriz. Hemen yanlarında bulunan mekanların gürültüsünden ve karmaşasından çekinirseniz Ben Coffee Roasters’in kapısından girmeyi deneyin.

Nasıl Gidilir?

Ben Coffee Roasters, İstanbul Kadıköy’de Moda’da bulunmakta. Gitmek için Kadıköy’den tramvayı kullanıp Moda İlköğretim Okulu durağında inebilirsiniz. İndikten sonra Bademaltı Sokağına doğru 50 metre yürüyüşten sonra Ben Coffee Roasters solunuzda belirecek.

Adres: Caferağa Mahallesi, Bademaltı Sokak, No 36/B, Kadıköy, İstanbul

Telefon: 0 (216) 414 12 36

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Genel