Haberler

3 Zehir Bir Arada ! (3’ü bir arada Tehlikesi!)

Kaynak:http://www.sporbilimci.com/3-zehir-bir-arada-3u-bir-arada-tehlikesi/

3 ZEHİR BİR ARADA ! (3’ü bir arada Tehlikesi!)

3 ZEHİR BİR ARADA !

İçerik olarak 3 temel zehirden oluşmaktadır;

Farkettiyseniz 3’ü 1 aradaya kaynar suyu kattığınızda ortaya çıkan koku kahve kokusundan aykırı bir yapıdadır. Bu koku aslında hep beni rahatsız etmiştir. Bilmem sizi rahatsız etti mi ?

Araştırmalarla da kanıtlanan ve tartışmaya dahi pay bırakmayan bilgiler ise şu şekilde;

Günde 3-4 fincan ve üzerinde kahve tüketen kadınların, doğurganlık oranlarının hızla düştüğü Edinburgh Üniversitesi’nin 2003-2004 yıllarında yaptığı ayrıntılı “Kahve ve Sağlığa Etkileri” adlı araştırmada kanıtlanmış durumda.

Dediğimiz gibi kısaca üç temel zehirden oluşuyor. Sabit bir görüntü oluşturmak için, yakılmış kakao, yakılmış fındık kabuklarından öğütme sağlanarak kahve tadı veriliyor. Bu işlemin amacına gelirsek de amacı çok basit;

İnsan vücudunda hormonal değişikliğe sebebiyet vererek beynin haz bölgesi olan “nükleus accumbens septi” arasındaki nöronlara hasar bırakarak otonom sinir sistemi ile beyni zamanla kontrol altına almaktır. (Alışkanlık yapmasını sağlamak)

Unutmak mümkün değil birde süt tozu konusu var ne yazık ki…

Süt tozundan ne olacak zararsızdır herhalde dediğinizi duyar gibiyim, keşke öyle olsa fakat öyle değil. Süt tozu hepimizin bildiği süte kimyasal maddeler ile işlemler uygulayarak ve ayrıca yanmasını sağlayarak süt özünün dibe çökmesidir.

Süt tozunun içinde birde “melamine” maddesi vardır. İçine buda katılır. Bir diğer araştırmalarıma göre de “Melamine” maddesi katılmadan bu yapı sağlanamıyormuş. Melamine petrol maddesidir süt tozunda bu kullanılır. Sütün rengi bildiğiniz üzere beyazdır. Fakat süte kimyasal maddeler karıştırılarak sütü yakıp özütünün ortaya çıkmasını sağlarken rengi değişir ilk amaçları yakılan bu özütü tekrar beyaza döndürmektir bu işlemde melamine ve erkaster malzemeleri ile yapılır. Tam olarak beyaz renge dönüştüremezler, beyaz rengin yerini kemik rengine benzeyen hafif sarımsı bir renk alır.

İnsan vücudunda neredeyse tüm yiyeceklerin tabiri caizse filtresi olan karaciğere girdiğinde karaciğerin baş belasıdır.

Karaciğer bu işlemler ile uğraşmaktan yorulurken yağ toplatır, karaciğer yağlanması meydana getirir. Vücut yağlanır ve damar yollarına kadar yağ tutar.

Bu süt tozu ise hazır bebek mamalarında, hazır çorbalarda, bebe bisküvilerinde ve marketten aldığınız çoğu yoğurtta bulunmaktadır.

3’ü bir aradanın tatlandırıcısı olarak “genellikle” kavrulmuş kakao, fındık kabuğu unu kullanırlar tüm bunlar birleştiğinde adına “ kanser “ diyebilirsiniz.

Bu yeni dünya düzenin de inanın ki sağlığınızı düşünen neredeyse hiçbir gıda endüstrisi yok. Önemli olan paranızı almaktır. Durum böyle olunca markasını belirtmediğim “3’ü bir arada” gibi ürünlerin satışını yapan ünlü firmaların ne batmasına nede kapanmasına “İLAÇ” firmaları asla müsaade etmezler. Çünkü insan sağlığının önüne geçen yıllık milyonlarca dolarlar bu gıda firmalarına aktarılmaktadır.

Alışkanlık yapan neredeyse her gıda zararlıdır (Örneğin; Fastfood Zincirleri…). Alışkanlık yapsın diye üretilirler.

Bilimsel araştırmalar neticesinde söylemeliyim ki;

Günde iki paket içilen sigara ile dört fincan “3ü bir arada” içmek aynıdır. Size farkını söyleyeyim, Tek farkı biri dumanlı zehirdir diğeri ise melaminli zehir. Sonuç olarak ikisi de sizi kansere götürür.

[Gıda Mühendisleri Tebliği]

Farkındalık oluşturmak ve sevdiklerinizi bu kanser tohumlarından uzak tutmak istiyorsanız, birbirinizle paylaşınız…

Ahmet ADAŞLIK

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Haberler