Genel

Hale Jale Bütün Mahalle – Moda

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Herkese merhaba! Bildiğiniz gibi her geçen gün Moda’ya yeni mi yeni mekanlar açılıyor. Oldukça rağbet gören mekanlardan bugünkü keşfimiz Hale Jale Bütün Mahalle.  Aslında birkaç ay önce görüp bayıldığım, arkadaşımla buluşmak üzereyken de hadi buraya gidelim, çok güzel görünüyor dekorasyonu dedim. Keşfetme öykümüz bu şekilde yani. Adı bile çekici gelmiyor mu sizce de?

Dekorasyonu kadar tatlıların da oldukça başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bizim tercihimiz çilekli pasta olmuştu. Burada çok tercih edilen ve bizim de sevdiğimiz bir tat oldu. Tatlılar günlük ve dolayısıyla oldukça taze olduğunu da söyleyebilirim. Nitekim lezzet açısından da oldukça iyiydi.  Tüm bunların yanında çalışan arkadaşların samimiyeti ve güleryüzü de bizim sevdiğimiz ve belirtmek istediğimiz gözlemlerimizden!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Mekanın dekorasyonu eskiyi çağrıştırdığını siz de zaten görüyorsunuzdur fotoğraflardan. Eski radyolar, motifli koltuk döşemeleri,  eski pabuçları obje olarak kullanmaları… Belki de bu kadar samimi hissetmemizin sebeplerinden biri de evimiz izlenimi vermesi ne dersiniz?  Tıpkı eski günlerdeki gibi komşuluğun, mahalle sıcaklığının hissedildiği bu mekana uğrayıp siz de bizim hissettiklerimizi görmenizi tavsiye ederim.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Unutmadan bir küçük tavsiye daha, fıstıklı mozaik pastasının methini çok duyduk ama ne yazık ki o gün kalmamıştı. Siz giderseniz bizim yerimize de yiyin olur mu? Bol keşifli günler dileriz!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Nasıl Gidilir?

Hale Jale Bütün Mahalle mekanına gitmek çok kolay! Kadıköy’de Caferağa Spor Salonundan Moda Caddesine doğru ilerlediğiniz zaman Hale Jale Bütün Mahalle’yi solunuzda göreceksiniz.

Adres: Caferağa, Damacı Sk. dama apt 3/A, 34710 Moda/Kadıköy/Kadıköy/İstanbul

Telefon: 0 (216) 347 41 17

Arama Kelimeleri:

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Genel